Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasonló helyzetben valaki?...

Hasonló helyzetben valaki? bővebben lent

Figyelt kérdés

Hasonló helyzetben valaki? Bővebben lent)

Áprilisban találtam csomót a jobb mellembe, el is mentem nődokihoz aki mondta kérjek beutalót uh-ra. május elején tudtam menni ahol azt mondták,h egy 1,5cm többrétegű fibrociszta van mintát is vettek aminek az eredményét június elején kaptam meg. Azt mondták 3 hónap múlva vissza kell mennem. ja és az is ott volt a leleten,h a ciszta c2. ez mit jelent? Kb. 4napja elkezdett fájni a bal mellem is de nagyon még akkor is ha megyek aludni is alig tudok a fájdalomtól és június 29-én volt meg szóval az korai lenne meg nem is szokott fájni a mellem,érzem is,h abba is van csomó. a kérdés az lenne,h hova kihez fordúlhatok,mert ha nődokihoz megyek az megint elküld uh-ra ahova csak augusztusba kapok időpontot addig meg nem szeretnék várni. köszi a válaszokat. ja és folyik valami tejszerű folyadék a mellemből,terhes nem vagyok csináltam teszet.


2011. júl. 16. 16:25
 1/3 anonim válasza:
ötletem sincs, bár fiú vagyok és fiatal is ehhez, de a volt matek tanáromnak volt hasonló esete, de este talált valamit a mellében, reggel elment az orvoshoz és körülbelül egy hétre rá ki is szedték neki. nem akarom megrémíteni, de ő mondjuk sajnos azóta is kemora jár..de nem ilyen tünetei voltak, beszélgettem vele. szóval szerintem háziorvos..? 16/f
2011. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom fordulj a háziorvosodhoz, ő adjon beutalót UH-ra. Mindenképpen írja rá, hogy SŰRGŐS! Ez esetben muszáj nekik soron kívüli ellátást biztosítaniuk. Sok szerencsét és jobbulást kívánok!
2011. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi,hétfőn rögtön dokival kezdek.
2011. júl. 16. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!