Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A borotvazselé nem kavarhatott...

A borotvazselé nem kavarhatott be ott lenn?

Figyelt kérdés

Lehet hogy baromságot kérdezek, ez esetben előre is elnézést, de nem hagy nyugodni a téma..

Szóval két hete először borotváltam le a szőrt a nemi szervemről. Borotvazselét is használtam, majd testápoló, hintőpor. Nem is pattogott ki.

Na de már most ezt azon a napon tettem, amikorra körüllbelül vártam a mensim. Azóta se híre se hamva, csak a hasam görcsöl, de azonkívül semmi. tudom hogy ez sok mindentől lehet, de terhes sem vagyok, és nemrégen voltam nődokinál is vizsgálaton minden okés volt.

A borotvazselé viszont akárhogy is vigyáztam kicsit elöntött ott lenn mindent.... ez nem zavarhatott be?


2011. ápr. 18. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy bármi ilyesmit okozhatott.
2011. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy a borotválásnak ehhez semmi köze. Lehetnek lelki okai, de előfordul, hogy egyszerűen késik, vagy kimarad. Sztem várj nyugodtan (ha biztos, hogy nem vagy állapotos!).
2011. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a nődoki egy sima rákszűrésnél az 1-2 htes terhességet nem állapitja meg


nincs köze a borotbálkozózselének a menseshez (hacsak nem feltömködted és eldugult)

2011. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!