Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal vagy betéttel?

Tamponnal vagy betéttel?

Figyelt kérdés
Már 6éve betétet használok,mert nekem az a biztonságosabb érzés.Most viszont kirándulni mennénk és azt hallottam tamponnal kényelmesebb.Meg hát felvehetek akkor akármilyen nadrágot.Igaz,hogy kényelmesebb a tampon?
2011. ápr. 20. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokkal kényelmesebb, mivel nem is érzed. Csak figyelj oda, tudtod, 3-4 óránként mindenképpen csere, higiénia, stb.
2011. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:)hétvégén kirándulok,addig csak megszokom a tampont:)
2011. ápr. 20. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
En is tampont hasznalok. Nekem eleg keves jon de azert mindig teszek meg egy tisztasagi betetet is mert valahogy mindig mellette kicsi kijon es ne pecseteljen. Valoban sokkal kenyelmesebb
2011. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha jól helyezed fel NEM pecsétel!!
2011. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ob-t használok és nagyon megvagyok vele elégedve,csak időben kell cserélni és ok ob forever;)
2011. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia,

igen sokkal kényelmesebb, mint egy betét.Ha jól helyezed fel nem érzed, és senki nem is veszi észre, hogy pont megvan.

Csak arra ügyelj, hogy felhelyezés előtt és természetesen után is moss kezet, még kisebb esélyt adva a fertőzéseknek. (:

2011. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!