Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 éves lévén pisilnie kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éves lévén pisilnie kellett és egy állomásunk wc-re mentünk el! A fülkében a szemétartó nyitott tele betéttel és tamponnal csomagolatlanúl, még a földön is volt! Kislányom megijedt! Kérdezte, hogy mi ez? Nem tudtam válaszolni, igyekeztünk ki!

Figyelt kérdés
Ti is találkoztatok már ilyennel? Ennyire nem figyelünk a másikra? Nehezére esik valakinek egy kis papírba becsomagolni a dolgát?
2010. nov. 27. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

óóó ez még a kisebbik rossz. Láttam én már ennél sokkalta cifrábbakat is.

Sajnálom szegény kislányt és tényleg iszonyú igénytelenek néhányan.

2010. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Elég gáz, hogy felnőtt nő létedre nem tudsz helyesen írni.
2010. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez sajnos mindennapos. Nem vagyunk még egészen europai kultura. Sajnos.
2010. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Neked cikibb mint neki.
2010. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Talán az a gáz,hogy ha valaki a helyesírást kritizálja, ami persze egy elírás, és nem a helyzetet!
2010. nov. 27. 19:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia sajnos ez mindenapi dolog ! nagyon sokan vhogy ezzen a téren nagyon igénytelenek pedig azért aalapvető nőies müvelt dolghoz hozzátartozik ez is hogy már havi baj idején a betétet mondjuk vcpapirba csomagoljuk ugy dobjuk ki .Ne csak simán belevágják a kukáka bár az is elég gusztustalan mikor a wc-be dobják bele.
2010. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Így van! Természetesen csomagolatlanul,de nem a hosszú ú volt a gondom amit elírtam hanem az,hogy csomagolatlan!
2010. nov. 27. 19:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem értem a többi csajt, hogy lehetnek ilyen igénytelenek. Ha betét használ a legtöbbnek olyan a tasakja amibe vissza tudja csavarni a használtat és úgy kidobni, tamponnál meg elég egy kis papírba vagy zsebkendőbe csomagolni.
2010. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy a felnőtt nőknek szokott minden hónapban vérezni a puncijuk és azt dugják bele.
2010. nov. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Talán egy 4 évesnek ez még nem lenne értehető válasz! De köszönöm a tippet!
2010. nov. 28. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!