Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől szúrhat ennyire a ball...

Mitől szúrhat ennyire a ball petefészkem?

Figyelt kérdés
Félidőbe vagyok,és nagyon szúr a petefészkem!Először azt hittem hogy peteérésem van,de már kb.5 napja szúr!Ez már nem lehet peteérés miatt!Az első nap csak enyhén szúrt és akkor a nyák is több volt(nyúlós túrós szerü)Ez tuti peteérés volt!eggyütt is voltam a párommal mert babát szeretnénk!De azóta is szúr csak erősebben!Mikor megyek akkor is mikor ülök akkor is!Mitől lehet ez?Nincs folyásom,nem görcsöl a hasam csak a ball petefészkem szúr!Ez mitől lehet?
2008. febr. 12. 11:32
 1/9 anonim válasza:
100%

szia

Hát nem tudom mert nem vagyok orvos de annyit tudok hogy nekem is ez volt a bajom még vc-re se tudtam menni mert fájt rá 2 napra megmütüttek mert peteérés után a tüszö nem tudott leszakadni és ezért a bal petefészkem megrepedt .

Hát remélem neked nincs ilyen bajod de menj el dokihoz minnél hamarabb mert én késleltettem és plussz vérfertözést is kaptam.

2008. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaaajj!Most nagyon megijedtem!Nekem is ez van!Még a pisilés is fájdalmat okoz, nemhogy ha nagyobb dolgomat végzem!Holnap megyek dokihoz!Remélem semmi komoly!:-(
2008. febr. 12. 11:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szurkolok neked...
2008. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szegénykém!Egy kis gondom van,hogy enkem is ez van!De nekem nem rendszeresen..csak néha-néha...áááá kicsit megijjedtem
2008. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval nem vagyok egyedül!Ha gondolod este kiírom ide kommentként mit mondott a doki, mert ma du megyek hozzá!Nagyon izgulok!Remélem semmi komoly!Köszönöm a válaszokat!
2008. febr. 13. 08:45
 6/9 anonim válasza:
100%
én vagyok az elsö válaszoló megkérnélek hogy légyszives ird meg mit mondott az orvos.Szurkolok.
2008. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Este megírom!Köszönök mindent!!!!!!
2008. febr. 13. 10:12
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Most jöttem meg a dokitól!Sajnos úgy néz ki hogy cisztám van.Valamit érzett és azt mondta hogy úgy néz ki ez cyszta!Jövőhéten megyek ultrahangra!Kaptam egy gyógyszert hogy hátha elég lesz rá egy antibiotikum és ha 1 hét múlva nem javul és az ultrahang sem változik,további kezelésekre szorulok!Azért köszönök szépen mindent nektek!jó hogy van ez az oldal----sok ember segít ahhogy tud---lelkiekben---az a legfontosabb!Még egyszer köszönök mindent!!!!!Szép napot!
2008. febr. 13. 18:22
 9/9 anonim válasza:
100%

szia

Nagyon örülök hogy nincs komolyabb bajod,gondoltam rád mi lehet veled.ugye milyen jó hogy elmentél dokihoz és nem vártál még hetekig.

Vigyázz magadra

Első válaszolo vagyok

2008. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!