Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől szúrhat a petefészkem...

Mitől szúrhat a petefészkem tüsszentéskor?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem azóta nyilall tüsszentéskor, amióta kismama vagyok!
2010. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
férj vagyok légyszives irjál a feleségemnek, hogy pontosan hogy kezdödik és medigtart mert már az örületbe kerget vele tehát nagyon kiváncsiak vagyunk érted kösszi tisztelettel tt zl
2010. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi az aggódást, minden tüsszentéskor szúr a petefészkem, nem bánnám, ha terhes lennék, de egyenlőre még nem tudok róla. Erre voltatok kíváncsiak? De van, amikor tüsszentés nélkül, alapból szúr...
2010. jan. 5. 12:28
 4/12 anonim ***** válasza:
nem vagy felfázva? nekem akkor szokott.
2010. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát ez elég sokmindentöl lehet! attól is lehet hogy fel vagy fázva, attól is ha terhes vagy és sajnos nekem ilyen akkor volt amikor méhenkivüli terhességem volt...elöször nem is gyanakodtam ilyesmire...:( áés azota minden ilyesmi fájdalomtol félek...szerintem csinálj egy tesztet
2010. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem lehet ,hogy petefeszek cisztad van?menj el a nogyogyaszodhoz mindenkepp ,es csinalj egy terhessegi tesztet,majd irj mi a helyzet veled!
2010. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szia vagyis mindig van szurás érzetü fájdalmad tüszentéskor pedid mégnagyobb a szurás fájdalom, a meszeszed ideje alat is ugyanugy alapbol fáj? kérlek válaszolj,tt.zl.
2010. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tesztelni még korai lenne, egyébként gyakran szúrkál. Bár cisztám még nem volt (kopp-kopp), de úgy tudom az nem ilyen.
2010. jan. 7. 16:23
 9/12 A kérdező kommentje:
ja és menstruáció alatt nem szokott fájni (szúrni)
2010. jan. 7. 16:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem jobb oldalt szokott beszúrni, általában tüsszentéskor, de van mikor csakúgy magától, de nekem hólyaghurutom van. Bár azt meg észrevennéd, mert nagyon sz@r érzés. :( Viszont okozhatja bármilyen gyulladás is.
2010. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!