Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha arra gyanakszom, hogy...

Ha arra gyanakszom, hogy szeptált hüvelyem van, akkor érdemes orvoshoz elmenni, vagy ez nem okoz egészségügyi problémákat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

egy nőnek 16 éves kor felett évente el kéne menni a nőgyógyászhoz.

tehát ne öndiagnosztizálj,hanem menj dokihoz

2011. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ha szűz vagyok, és nincs tünetem nőgyógyásztati betegségre, akkor minek?

és csak az érdekel, hogy ez okoz-e egészségügyi problémát, mert amúgy nincs kedvem az intim részeim mutogatni bárkinek akivel nem vagyok szerelmi kapcsolatban, orvos, nem orvos, szóval ha nem okot problémát én hagynám

2011. ápr. 21. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
A nőgyógyásznak az a munkája, hogy az intim részeket gyógyítsa. Neki semmit nem jelent a puncid, csak egy alkatrész.
2011. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen az a szeptált hüvely? méhedről beszélsz, vagy mi?
2011. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy én vagyok a hülye, de arra gyanakszol, hogy két vaginád van? Ha igen, akkor mindenképpen érdemes lenne elmenni orvoshoz, mert ez alapból két méhet is jelent, és nem ártana az anatómiai viszonyt tisztázni. Egyébként állítólag ez a rendellenesség nem igazán szokott komoly problémát okozni, de azért nem árt az óvatosság.
2011. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

20:42

Szeptált hüvely az amikor egy válaszfal van a hüvely közepén, két félre osztva azt, azaz "két hüvelyre". Igazából az van, hogy nem forrt össze korai fejlődési szakaszban normálisan.


22:55

először azt hittem csak a szűzhártyám szeptált, de ahogy jobban megvizsgáltam, nem tudtam átmenetet találni a két lyuk között... de mondjuk lehet, hogy csak a szűzhártyám nagyon vastag, és az is igaz, hogy az egyik oldalon a nyílás olyan kicsi, hogy a kisujjam se fér be (éppen), és kiszakítani nem akarom...

de szerintem most már eléggé parázok ezen, hogy orvoshoz menjek, hogy megnyugodjak...

2011. ápr. 22. 00:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ezért kéne dokihoz menni,h ne te nyulkálj magadban,mert nem értesz hozzá.
2011. ápr. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!