Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom, hogy unalmas a kérdés,...

Tudom, hogy unalmas a kérdés, de mitől lehet hogy viszketek? :S

Figyelt kérdés
Már 3-4 napja viszketek alul, ilyen eddig még nem volt sosem. Lehet vmi gombás fertőzés? Elég sűrű fehér folyásom is van, de szagtalan, csak ez a viszketés... :S Canestennel kentem és lactacyd-et is használok zuhanyzáskor... meddig fog ez tartani? Ünnepek alatt elég kellemetlen lesz :( Légyszi írjatok :(
2011. ápr. 22. 11:38
 1/5 A kérdező kommentje:
22 éves lány vok :)
2011. ápr. 22. 11:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Gomba/fertőzés. A lactacid erre semmit nem ér, canesten csak külsőleg enyhíti. Nőgyógyászhoz menj el.
2011. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A laktacidot egy életre felejtsd el, lehet, hogy egyenesen amiatt kaptad el, felborította a hüvelyed egyensúlyát, és fogékonyabbá váltál a fertőzésekre.

Babaszappan!


Ha canesten combit vettél, abban 3 tabletta van, napi 1-et kell este használni. Már az elsőtől javulnia kell, és a 3-től teljesen elmúlni. Ha nem, akkor nincs házi módszer, dokihoz kell menned. Mellette kenegesd.

Sajnos csak a krém nem elég, attól nem fog elmúlni.

2011. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ui: ha van párod, őt is kezelni kell, ha neked beválik a canesten, akkor ő is kenegesse krémmel napjában többször, legalább 1 hétig, ha viszont nem gombád van, akkor a nőgyógyászt kell megkérdezni, hogy mivel kell kezelni a párodat. Ha ezt nem teszitek meg, az első alkalommal visszafertőz, ahogy ágyba bújtok. Akkor is, ha neki nincs tünete.
2011. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs párom.... Akk a lactacydtól van lehet :S am babát használok....:) köszi a válaszokat!!!!
2011. ápr. 22. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!