Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon kérdés! Honnan lehet...

Tampon kérdés! Honnan lehet tudni hogyha maradt benn?

Figyelt kérdés

A menstruációm utolsó napján fürdés elött, mikor kiakartam "szedni" a tampont, nagyon nehezen jött ki s mikor kijött éreztem hogy maradt benn valami.

Szerencsére kitudtam szedni magamból a tampon legfelső részét, mert az maradt benn.

De mivel idegesített a dolog, megkértem a párom "vizsgáljon meg". Átnézett s egy ici pici kis szálat talált amit ki is szedett belölem. Nem látott többet.

Az én nőgyógyászom csak másfél hét múlva tud fogadni.

Lehet belőle bajom, ha esetleg maradt volna még bennem valami?

A párom esküszik hogy nincs benn több, de én ideges vagyok.


2011. okt. 31. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

kezdö tamponos vagy?

én nem használok tampont, probáltam de fájt mikor beraktam, nehezen jött ki akkoris ha sok vér volt benne. szar érzés.

nem tudom lesz e bajod töle de szerintem az utolso napon böven elég lenne egy tisztasági betét. mivel már csak egy két csepp jön ilyenkor ezért a tampon nem lesz tele és nyilván nehezen fog kijönni.

2011. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legközelebb a végén már kisebb méretű tampont vagy csak tisztasági betétet használj.

Nem valószínű,hogy maradt bent valami.Ha ez megnyugtat fürdésnél próbálj ellazulni,és óvatosan kitapintani magadnak.

2011. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 6 éve OB tamoint használok és sosem jött szét, maradt bent madzad, cérna, vatta.

Egyben kijött, pedig volt, hogy én is cibáltam.

2018. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!