Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért volt a mensim helyett 2...

Timido kérdése:

Miért volt a mensim helyett 2 napig tartó barna folyás?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, és 18 éves

12 éves korom óta van meg, és mindig rendszeresen jön, és időben.

Talán befolyásolhatta a diétám? fehérjében gazdag diétát csinálok.


2011. ápr. 23. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Felfázás lehet.
2011. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

13 éve menstruálok, és nekem is volt már 2 ilyen. Időben jött, és minden rendben volt, viszont nem volt görcs, kevés volt a vér, és két np alatt levonult... Nem volt semmi bajom, a nődoki szerint is belefér, ahogy időnként az erősebb vérzés és a hosszabb menszi is. Örülök az ilyennek, mint majom a farkának, de nagyon ritka, sajnos :)


25/N

2011. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
igen. nekem volt,hogy fél évig egyáltalán nem jött meg a drasztikus diétám meg a pocsék lelki állapotom miatt.. szóval ha hízol előbb jön meg, ha fogysz később, ha máshogy eszel, akkor megváltozik. de ez nem feltétlen jó, jelezheti azt is,hogy rosszul táplálkozol..nődoki?
2011. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, orvostan hallgató vagyok, nőgyógyásznak készülök. Valószínűleg van köze a diétádhoz, a barnás váladék pedig alvadt vér lehetett, bár nem tudom így láthatlanban megmondani. Ha többször is előfordul ne ess kétségbe, fordulj orvoshoz!

25/f:-)

2011. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!