Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől járhatok sűrűn pislni?...

Mitől járhatok sűrűn pislni? Terhesség kizárva ( orvos, teszt, menstruáció)

Figyelt kérdés
2 hónapja van ez, múlt honapba volt hogy fel sem birtam kelni a wcről mindig csak kellett és kellett, vizeletvizsgálaton voltam, nem mutatottki semmit. Azzt hallottam lehet idegi alapoon is, mostanáb nagyon sokat idegeskedem : (((
2011. ápr. 26. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha neurológushoz mész, mert ez már tényleg idegi alapon van.
2011. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet egy alsó húgyúti fertőzés is, de benne van a pakliban, hogy idegi alapon van.

Látogass meg egy pszichológust és beszélgessetek kicsit.

2011. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 yuda ***** válasza:
Néhány profán dologtól is lehet, kávé ivás, felfázás, olyan élelmiszerek fogyasztása ami vizelethajtó--pl. egyes teák...de mindenki tapasztalt már oylat, ha stresszes helyzetbe kerül akkor sűsűben jár ki- úgyhogy ettől is lehet.
2011. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség?
2011. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont ezt a kérsdést akartam én is feltenni.

Az orvos azt mondta,ha felfázás csípne is.

Azt mondta valószínúleg ideg alapon van. 2 hónapja volt idegösszeomlásom,járok pszichológushoz is.

Próbálj meg pihenni,relaxálni,jógázni vagy olyat csinálni,ami kikapcsol és nem gondolsz a problémáidra.

Vannak nyugtató teák(pl:citromfű vagy kererékek is), homeopátiás nyugtatószerek(pl:Sedafin pc),növény alapú(pl:valeriana relax-nekem jó), szedhetsz vitamin és ásványianyag készítményeket,amik az idegrendszerre jó hatással vannak(pl:b-vitaminok,magne b6).

Próbáld a problémákat másképpen nézni: nincs probléma csak megoldásra váró feladat. Tudom nehéz,de ha sikerül,jobban leszel. Ja,nekem nagyon jót tesz egy jó kis masszázs,illóolajok illata, jó kis séta erdőben,kirándulás.

Szép napot!

2011. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nktek! : )
2011. ápr. 26. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!