Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A terhesség alatti menstruáció...

A terhesség alatti menstruáció miben más mint a rendes menstruáció?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok esetben semilvel sem másabb, mert különben az illetö észrevenné, hogy valami nem olyn, mint szokott. Van, akinek esetleg kevesebb, de ez sem biztos.


Ha gyanud van arra, hoyg terhes vagy, akkor elöször tesztelj, és/vagy menj el nögyógyászhoz.

2011. máj. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem gyanúm van arra hogy terhes lehetek.. de tünetem egysincs.. sés a páromszerint csak bebeszéltem.. a menzeszem még nem ált be.. így nem késett.. ( 29. nap ) de most barnás a vér és nyálkás.. mitől lehet ?
2011. máj. 14. 08:14
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és a hasam meg a hátam tegnapóta fáj.. mint 1 rndes menstruáció elött.. és éppmost is.. :/
2011. máj. 14. 08:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Könnyen lehetsz terhes, és ami van, az a beágyazódás. A legegyszerübb, ha veszel egy érzékeny korai tesztet, akkor legalább valamit tudsz. Ha meg továbbra is bizonytalan vagy, akkor menj orvoshoz, ott vérvétellel meg tudják bizotsabban mondani.


Egyébként sok nönek nincs semmi tünete sem a terhesség alatt, ez nem jelent semmit.


Nekem a szokott idp után pár nappal volt ilyen barnás vérezgetés, ami csak 2-3 napi tartott, és ikreim lettek.

2011. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!