Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért volt annyira kényelmetle...

Miért volt annyira kényelmetlen a tampon?

Figyelt kérdés
15 vagyok, és most vasárnap jött meg először, és annyira vérzek, hogy megprobáltam azt az ob minit, de nagyon rossz érzés volt, és alig tudtam tőle leülni, pedig a zsinórnak épp csak a vége volt már csak kint. annyira rossz volt, hogy kiszedtem, és az is fájt :S van valami ötlet, hogy tudjam normálisan használni? mert suliba nem elég a betét :S
2011. ápr. 26. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a tampon helyesen van felhelyezve, akkor nem is érezni, hogy fent van, nem fáj.

Hogy érted, hogy nem elég a betét? Egyelőre pedig azzal kéne kezdened.

2011. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Jaj, ha a vége volt csak kint, akkor nagyon mélyre tetted be! A zsinórból kb 4-5 centi szokott nálam kilógni és akkor nem is érzem, hogy bent van. Viszont, ha nagyon vérzel, nem biztos, hogy a mini elég lesz!
2011. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azért nem elég a betét, mert azt kábé kétóránként ki kell cserélnem, mert nagyon vérzek, suliba pedig nagyon gáz a wc, mindig vannak bent vagy huszan, és nincsen szemeteskosár a vécén belül :\ és azért mégse hurcibászatom a véres betétet a csajok szeme láttára úgy, hogy még csak gólya vagyok...
2011. ápr. 26. 21:19
 4/10 anonim ***** válasza:

A tampont még annyi ideig sem hagyhatod bent, mint a betétet!

Felejtsd el a tampont, használj betétet. Ha tágul a hüvelyed, jöhet az ob is.

2011. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát pedig a tampon se bírja tovább...sőt..:/ a mini meg főleg nem, ha olyan erős a vérzésed hogy a betét nem elég..
2011. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké, de akkor mégis hogyan húzzak ki hat órát a suliban?
2011. ápr. 26. 21:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicseréled, zsebre rakod, első lehető helyen kidobod.
2011. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Használj extranagy betétet. Ez igazából nem vastagabb csak hosszabb... plusz vattát (nem vattapamacsot hanem olyan vattát ami nagy lapokban egyben van). Hajtsd párszor félbe és tedd közvetlen a vaginád elé. Kicsit tovább fogja bírni a betét is.
2011. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2011. ápr. 26. 21:42
 10/10 anonim ***** válasza:

én az elején ÉREZTEM a tampont, nem tudom, hogy mennyire volt normális, de éreztem és szúrt is, de mélyre tettem

aztán egyszer csak leültem és elmúlt a fájdalom és nem is éreztem

ha esetleg sikerül megszoknod a mini tampont, akkor utána megpróbálhatnád a normált, az csak egy nagyon kicsivel nagyobb, de viszont többet képes beszívni

remélem segítettem

2011. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!