Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig nedves a bugyitok?...

Mindig nedves a bugyitok? Életem folyamán nekem mindig az. Ez normális?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogy nem pisilek be de nem tudom eldönteni hogy a combjaim izzadnak, vagy elcsöppenek vagy nem tudom de egész életemben mindig van egy pici folt a bugyimban, és soha senkitől nem kérdeztem hogy másnak is ilyen-e.

Ha nem normális, akkor mi a teendő? Soha nem értem még haza úgy hogy ha átöltözök, akkor száraz legyek ott.

(nem folyás, átlátszó mint a víz)


2011. ápr. 26. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
talán tényleg izzadsz? tegyél be tisztasági betétet
2011. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

attól még folyás. Ha nem kellemetlen szagú, akkor semmi baj. nekem is mindig van, megkérdeztem az orvosomat, aki mondta, hogy nem baj. De ha kellemetlen szagú lesz, vagy "túrós" állagú, akkor menjek el hozzá.

Én nem csak a folyás miatt, hanem a higiénia, és magam miatt is mindig hordok vékony tisztasági betétet. Állandóan van bent, nekem így jobb érzés, hogy nem foltosan dobom oda anyának a bugyimat, hogy mossa ki, érted....:S


21L

2011. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is folyásod van, mint nekem... és az előző válaszolónak. én is voltam nőgyógyásznál, volt tenyésztés, rákszűrés, nem találtak semmi rendelleneset.az enyém sajnos fehéres, de nem büdös, viszont igenis zavaró hogy mindig ott van a bugyimon, vagy hogy betét van bent mindig. nem túl szexi, amikor a barátom leveszi rólam a bugyit :) :(
2011. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
második vagyok! valóban nem szexi, de pl. az én páromat nem zavarja, sőt ő is mondja, hogy tök természetes, hogy nem akarom, hogy összemaszatolódjon a bugyim, aztán "nesze anya mosd ki" :P
2011. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekemis van mindig folyásom, néha kevesebb, néha több (pl menzesz előtt, után). mindig használok tisztasági betétet, hogy ne follyam össze a bugyimat :D eleinte nem hordtam, amikor még kisebb voltam, de úgy összefogta a bugyijaimat, hogy ki se lehetett mosni belőlük :S
2011. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékű folyás normális, de ha hirtelen nő a mennyisége, akkor menj orvoshoz!
2011. ápr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
kedves második-kcsit vicces hogy ha párod van és amugy meg az anyának dobod a bugyidat mossa ki...mert ha szennyestartoba teszed akkor az normális,másnak is van a szennyesén folt gondolom,nekem is volt mindig folyásom szerencsére nem sok átlagban hordok betétet,ha meg zavar akkor kilotykolom a mosdoban és nem dobok anyának mosd ki...helyes vagy.gondolom ha partnerrel tudsz lenni akkor a bugyid is rendbe tudod tenni. nem cikis ez kicsit?
2011. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
néha ,használj tisztaságit;)
2011. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!