Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hát 12 éves vagyok egy kicsit...

Hát 12 éves vagyok egy kicsit már elkeztem fejlődni, de még azért anyira nem. Már megjött a fehér folyás kb. egy három hónapja. A mellem nagyon fáj nem tudom miért. Ez normális hogy ilyen későn?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elkésve?...mert az osztályból már mindenki egy kicsit elkezdett csak én nem. Mi a teendőm?

SEGÍTSETEK !!!


2011. ápr. 27. 20:30
 1/5 anonim válasza:
17 éves korodig még van rengeteg időd,ha azután nem jön meg fordulj nőgyógyászhoz/orvoshoz. a tested nem gép nem kell siettetni sőt vkinek a többségnek csak 14 évesen jön meg ne izgulj te más vagy mint az osztálytársaid!mindenki más!sokan azt mondják, h a fehár folyás után kb 1.5-2 évvel jön meg, de egyáltalán nem vagy elkésve.Mindenki egyénenként változó!!!!!!!B.B
2011. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"már mindenki egy kicsit elkezdett" azt nem nagyon értem..

de ha a menstruációra gondolsz, én 14 éves korom második felében, közel a 15-höz kezdtem el menstruálni.

2011. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

kb, 1.5-2 évvel a fehérfolyás után jön meg, kb 1.5 szőösödés, és 1.5 év fejlödés

kb ezt irják mindenhol és ezt mondják, és az van leirva a kisfüzetben B.B

2011. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fejlődsz későn. Ne azt nézd, hogy más lány hogyan fejlődik, mert mindenki más időben.
2011. ápr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok én is... Nyugi... Nem vagy elkésve. Egyáltalán nem vagy elkésve, szegény osztálytársam még 12 évesen semmit sem fejlődött (már ezzel arra célzok, hogy olyan mint egy deszka)
2011. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!