Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynevac inekció kúránál mikor...

Gynevac inekció kúránál mikor tapasztalható javulás?

Figyelt kérdés
Még csak az elsőt kaptam meg,3 napja,csak érdekelne mikor,hányadiknál fejti ki a hatását,gyulladásra kapom.
2011. ápr. 28. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én kb egy hete estem át az elsőn, mindjárt jön a következő, így pár nappal előbbre vagyok. Majd megírom a tapasztalataimat, hátha segít.

De most ha épp gyulladásod van, gondolom azt azért kezelik, mert a Gynevac az nem igazán gyógyszer, hanem inkább támogató kúra. A fertőzést nem szünteti meg, viszont elvileg a kúra végére védettséget nyújt egy időre az újabb megbetegedések ellen. Bízom benne, hogy ez így is lesz, én is kíváncsi vagyok:)

2011. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen gomba van a húgyhólyagomban,de nem nagyon akar elmúlni,mondjuk először jól félre kezeltek :-(szedek rá mindent+ szigorú diéta.Kíváncsi vagyok mi lesz,elég rossz így élni,hogy folyton maró,égő érzésem van a húgycső és a hüvely körül.
2011. ápr. 28. 19:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Meggyógyultam :-D
2011. okt. 9. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!