Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hogy a gátamnál...

Mitől lehet hogy a gátamnál erős fájdalom, szúró érzés, és enyhe vérzés tapasztalható? Valakinek volt hasonló problémája?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez a nagy WC-zéssel összefügg, vagy volt mostanában szorulásod, vagy a kelleténél jobban erölködtél, előfordulhat, hogy aranyér.

Ha nem múlik el egy-két nap alatt egy vény nélkül kapható aranyérre való krém alkalmazásától, mindenképpen menj orvoshoz, mert látatlanban nem lehet diagnózist fellállítani.

Kérdésem, nem használtál mostanában hüvelyi fertőzésre való kúpot, krémet (pl. canestent)?

2011. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a napokban kentem Canestennel ott is, mert enyhe viszketést éreztem és gondoltam megelőzöm! Akkor ettől lehet?
2011. máj. 2. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Sejtettem:) Pedig nem vagyok gondolatolvasó, de ezen nem lepődtem meg...

Akkor téged is kimart, kiégetett. Még jó, hogy kúpot nem alkalmaztál, mert én attól belülről is vérezgettem, kolléganőmnek ugyanezt okozta.

Hagyd abba mindenképp, és menj orovoshoz.

Egy-két nap alatt el fog múlni, én a helyedben kenegetném homoktövismagolajjal, az nagyon jó börregeneráló, elmulasztja.

Ha meg van valami fetőzésed, gyulladástod, azt célirányosan kell kezelni. Ha biztos vagy benne, hogy gomba, akkor vegyél lomexin krémet, miután elmúlt a canesten okozta irritáció. Ha ezzel még nem jártál orvosnál, mondanom se kell, hogy az első utad hova vezessen:) Lehet, hogy nem gomba, hanem baci, és akkor csak ártasz a gomba ellenes cuccokkal.

És könyörgöm mindenkinek, ne használjatok canestent mindig, az csak egy reklám fogás, de többet árt hosszútávon, mint használ rövidtávon.

jobbulást kívánok, menj orvoshoz sztem.

2011. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet.

Én nem gondoltam hogy ez a Canesten iylen mellékhatást csinál. Igazából még Hála Istennek idáig nem keleltt alkamaznom semmiféle kúpot vagy kenőcsöt csak most úgy éreztem hogy bekenem mert kicsit viszketett. Nem akartam hogy rosszabb legyen és mégis az lett:(

Köszi mégegyszer a segítségede:)

2011. máj. 2. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!