Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltatok úgy intimtornán,...

Voltatok úgy intimtornán, hogy csak ketten voltatok, te meg a gyógytornász?

Figyelt kérdés
Több probléma miatt kaptam beutalót erre a fajta gyógytornára. Teljesen nyugodt is voltam, amikor az orvosom javasolta ezt a fajta megoldást, de ma eléggé elment a kedvem az egésztől. Ugyanis én úgy tudtam, hogy ezen a fajta tornán egy egész csoport van, és nem igazán figyelik, hogy mennyire végzi valaki jól a gyakorlatokat. Ma viszont volt egy megbeszélés a gyógytornász hölggyel, és ő mondta, hogy csak ketten leszünk, és lehetőleg vékony tréninnadrágban vagy harisnyában menjek, mert így látni jól mindent a gyakorlatok közben. Én azt hittem lehidalok. Ez annyira kellemetlen helyzet. Nőgyógyászhoz sem szeretek járni, de ott legalább nem kell mást csinálni, mint feküdni, de itt meg azt fogja nézni a gyógytornász, hogy megfelelően tudom-e mozgatni azokat az izmokat, amikről eddig nem is tudtam, hogy mozgathatók. Mi van, ha nem is tudom én ezt az egészet megtanulni? Mi van, ha nagyon béna vagyok? Mi van, ha kihozom a béketűréséből a bénázásommal a gyógytornászt? És egyátalán hogyan fog történni? Majd mondja, hogy hogyan csináljam, és akkor premierplánban nézi majd, hogy jól végzem-e a gyakorlatokat? A barátnőimtől próbáltam valami tanácsfélét kérni, de ők csak röhögnek az egészen, meg poénkodnak ezzel az egész intimtornával, és szerintük hülyeség az egész.
2011. ápr. 28. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem bántani akarlak, de felvetődött bennem egy kérdés:

Gyógyulni szeretnél vagy megfelelősdit/szégyenlősdit játszani?

Ne foglalkozz ezekkel a gondolatokkal. A gyógytornász szerintem látott már pácienst előtted, úgyhogy nem lesz neki meglepő, ha elsőre nem megy. Különbenis, azért van ott, hogy megtanítson rá és segítsen!

Fel a fejjel! :)

2011. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Természetesen a gyógyulás a legelső, így mindenképp megyek a tornára, túl régóta szenvedek. Csak már eleve furcsának találtam a szituációt a barátnőim pedig rátettek egy lapáttal az egészre, és még inkább megerősítettek abban, hogy nagyon kellemetlenül fogom magam ott érezni.

2011. ápr. 28. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem voltam kettesben, általában 6-7 vagyunk. Nekem inkontinenciám van és ez az első napokon nagyon kellemetlen volt , kénytelen vagyok minimum betétet hordani, első napokon melegitővel a derekamon, meg hosszú pulcsiba mentem. A társaimat látva , már harisnyába megyek, abban nem annyira izzadok, és ne érdekel mi van alatta..., mindenki hasonló helyzetbe van. Azért az intim torna.
2011. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!