Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek van igaza? Tényleg csak...

Kinek van igaza? Tényleg csak segített a gyógytornász hölgy a feladatok elvégzésében, és ellenőrizte, hogy jól csinálom-e, vagy esetleg hátsószándéka van?

Figyelt kérdés
Intimtornára kell járnom különböző elég durva okok miatt. Sztk-ban fogad a gyógytornász, a tb fizeti ez egészet. Egy-egy alkalom fél óráig tart, és csak ketten vagyunk (tehát nincs csoport mint más tréningeken). Én azt hallottam, hogy ilyen foglalkozásokon, nem is nyúlnak az emberhez, maximum nézik, hogy jól csinálja-e. És furcsállottam is, hiszen azért elég nehéz ránézésre megállapítani, hogy valaki mozgatja-e megfelelően azokat az izmokat. Így én nem is lepődtem meg, hogy a gyógytornász hölgy benyúlt a combom közé, felemelte a csípőmet, berakta a kezét a gátizmomhoz stb. Aztán meséltem a barátnőimnek, mert kérdezték, hogy milyen volt. Ők meg ledöbbentek, és azt magyarázták, hogy biztos, hogy azért csinálta a gyógytornász, mert ezt élvezi, és biztos leszbikus, és így éli ki magát. Én mondtam, hogy biztos nem, meg végig volt rajtam ruha, de ők csak bizonygatták, mert szerintük ilyen gyakorlatokhoz nem kell, hogy megérintsenek stb. Már engem is elbizonytalanítottak egy kicsit, főleg, hogy próbáltam keresni tapasztalatokat ilyen intimtornáról, de senki nem írja, hogy lett volna ilyen aktív segédkezés. De gondolom, azért nem írják az emberek, mert magától értetődő, hogy ilyenkor segít a tréner/gyógytornász, nem? Nem tudom, hogy mit higgyek. Olyan kedves ez a hölgy, akihez járok, és tényleg nem éreztem magam kényelmetlenül, pedig eléggé kényes dolgok kerültek elő. De így belegondolva tényleg furcsa, hogy csak úgy megérint ilyen helyeken, de hát ez a dolga, nem?
2011. máj. 5. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátnőid enyhén szólva sötétek...

A hölgynek ez a munkája, ha nem jól mutatja meg most Neked amit kell, akkor a további életedre is kiható gondjaid lesznek. Egy lelkiismeretes orvos ezt szeretné elkerülni, nem mellesleg neki ez a munkája, amiért fizetést kap. A barátnőid szerint engednék ilyen munkakörben melózni, ahol tinikorú lányok is megfordulnak?

Szerintem semmi hátsó szándéka nem volt, egyszerűen jól végzi a dolgát és ennyi.

A nőgyógyász sem élvezetből nyúlkál odalenn, hanem mert ezért fizetik.

2011. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hihetetlen az emberek kombinálókészsége, rögtön keresik a másikban a rosszat meg a hátsó szándékot.
2011. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőidnek túl élénk a fantáziája.
2011. máj. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!