Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szi@sztok! Ha tampont teszek...

Szi@sztok! Ha tampont teszek be, akkor honnan fogom tudni, hogy mikor szakad át a szűzhártyám? Nem akarom hogy átzskadna, viszont szretném tudni ha ez esetleg megtörténne. K@szi a válaszokat előre is!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem fogod mert fáj mikor felteszed, de ha átszakad már csak nagyon kicsit vagy nem is fáj.

meg ha pl. nemi életet élsz, akkor sem lesz fájdalmad, vagy legalábbis nem attól.

2011. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen ne használj tampont, amíg szűz vagy.
2011. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szakad át. Vagy nagyon kicsi rá az esély. A hüvely egy izom, ami összehúzódik, és kitágul. Nagyon rugalmas.
2011. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy átszakad, mivel az egy rugalmas hártya, ráadásul a közepén van egy lyuk, és ott helyezed fel a tampont. tehát az egész inkább olyan, mint egy hártyagyűrű a hüvelyen belül.
2011. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ja csak annyi hogy 12 vagyok! De amúgy köszi a válaszokat! Még írjatok légyszi, mert használok, viszont megijedtem hogy ez megtörténhet így betétet használok, de az kényelmetlen, meg táncolok, és ott olyan a ruhánk hogy a betét hülyén néz ki.
2011. ápr. 28. 17:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Fájni és vérezni fog a puncid.
2011. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Okos vagy, utolsó....

Menzesznél szerinted nem vérzik alapból ?

2011. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha minit használsz, akkor nem fog átszakadni.


Én is szűz vagyok még, 20 éves és csak ritkán használok tampont, de akkor is minit. Egyszer nem volt itthon, csak normál, de azzal nagyon fájt. Biztos voltam benne, hogy akkor átszakadt a szűzhártyám...15 percig tartott, mire ki tudtam húzni, csillagokat láttam, pedig elvileg meg volt telve.


Azóta viszont voltam nőgyógyásznál és azt írta a leletre, hogy ép a szűzhártyám...hát én mennyire megkönnyebbültem. :D Ha már ennyi ideig sikerült megőriznem, nem egy tamponnal szerettem volna átszakítani. :D

De amúgy felnyúlt a doki is és elég vaskos ujjai voltak...szóval ha attól nem szakadt át, akkor a mini tampontól pláne nem. :D

2011. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem fog átszakadni attól;) nyugi,
2011. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!