Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Átszakadt a szűzhártyám?

Átszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban elkezdtem (mini és light) tampont használni, de egyszer amikor felhelyeztem fájdalmat éreztem. Most pedig már simán felmegy a normál tampon is! Lehetséges, hogy átszakadt? :(
2011. aug. 10. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Most tanulod még csak használni a tampont, sokévi használat után is előfordul, hogy az ember nem találja el a megfelelő szöget és fáj a felhelyezés. A szűzhártya nem egy kifeszített, zárt vászon, csak némi kötőszövet a hüvelybemenet körül. Az ottléte nem jelent akadály semmiféle tampon bejutásának.
2011. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor eddig miért nem fért be a normál méretű tampon?
2011. aug. 10. 11:52
 3/5 anonim válasza:
simán átszakadhatott és ez nem ide tartozik, de maszturbálásnál is simán átszakad és ha már könnyen fel tudod helyezni a normál méretűt akkor szerintem igen
2011. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam maszturbálni, de ugye első tampon felhelyezés előtt érdemes kitapogatni az irányt, régen egy ujjam ment fel most pedig már mióta éreztem azt a fájdalmat, felmegy kettő is! :/ Nagyon remélem, hogy nem szakadt át.. :(
2011. aug. 10. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert mi baj van abból ha átszakadt? Simán átszakadhat torna, lovaglás, tampon használata során is. Nekem is azt mondta a nőgyógyász amikor voltan hozzá mert találtak valamit a méhemben, hogy átszakadt a szűz hártyám, rögtön mondtam, hogy előtte még nem voltam fiúval és akkor mondta hogy simán átszakadhat akár tesi órán is. Akkor mondta ha átszakadt attól még nem less semmi bajom. Amúgy is csak a nőgyógyász tudja megmondani hogy átszakadt-e vagy nem!
2011. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!