Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ha leborotválod a...

Lányok! Ha leborotválod a lábadat akkor utánna miért lesz olyan pöttyös?

Figyelt kérdés

Gyantázás és epilátorozás után is pöttyös lesz?

Mert nekem igen.Ezt hogy lehet megszöntetni? Milyen krémmel vagy valami mással? Így nagyon csúnya hogy pöttyös,légyszí segítsetek.


2011. ápr. 29. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Én anno epilláltam, és nekem is pöttyös lett, de pár óra alatt, max fél nap alatt elmúlt. szerintem ez normális dolog, mivel tőből szedi ki a szőrt. szerintem gyantázz vagy epillálj lefekvés előtt, és reggelre szép lesz a lábad! :)

Én nem kenegetném, mert az csak eltömíti, bár ki tudja?!

21-l

2011. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

és mi a helyzet a borotválással?

2011. ápr. 29. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Borotválástól nekem csak akkor lesz pöttyös, ha még csak "tüsi" a lábam, és úgy borotválom. Ilyenkor nem csak pöttyös lesz, de kipattog, szinte sebes lesz, iszonyatosan fáj, és benőnek a szőrtüszőim. Este szoktam borotválkozni, vagy epilálni, utána bekenem vízalapú testápolóval, és reggelre szép lesz.
2011. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ugyan ez van velem is szinte amit leírtál!

Szóval ez azt jelenti hogyha valaki borotválni akarja a lábát az várja meg amíg rendesen visszanő(több mint"tüsis") és utánna borotválja le..---> és akkor nem lesz sebes meg pöttyös..

jól mondom?

2011. ápr. 29. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen... nem kell teljesen megvárni, de mondjuk ha az én lábam "tüsi", és végig húzom rajta a kezem erősebben, szőrnövéssel ellentétes irányban, akkor kellemetlen, szinte fáj. Ha már nem fáj, akkor lehet borotválni. Ugyanúgy meg kell várni epilálásnál és gyantázásnál is egy bizonyos szőrhosszúságot, szerintem borotválásnál is így van ez.
2011. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván különbözünk, nekem ezt így sikerült kitapasztalnom, így jött be. Te ettől még lehetsz más, neked is ki kell tapasztalnod a te bőrödnek hogyan jobb. Utolsó voltam
2011. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

okéé köszönöm a válaszaitokat.

ha bárki valamit még hozzászólna és lenne valami beszámolója akár tapasztataltból azokat várom:)

2011. máj. 1. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!