Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a nemi szervemen?

Mi lehet ez a nemi szervemen?

Figyelt kérdés
A nagyajkak és a kisajkak "találkozásánál" egy nagy, fájó valami van, olyan mintha pattanás lenne, de tényleg nagyon kemény és fáj...
2011. máj. 1. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha fáj,akkor én a helyedben sürgősen szakorvoshoz(urológushoz) fordulnék.

Amúgy csak megnyomásra,érintésre fáj,vagy amúgy is?

2011. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megnyomásra fáj.

Régebben is volt ilyen. Elég zavaró volt akkor is, mert amikor borotváltam, valahogy mindig elkezdett vérzeni.. :S

Most már nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy mi ez.

Amúgy a többi magától elmúlt 1-2 hét után.

2011. máj. 1. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne nőgyógyásznak megmutatni?
2011. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor előfordul az ilyen pedig rendszeresen tisztálkodom, 1 partnerem van tehát érted mire gondolok, minden rendben van.

Egyszer egy nőgyógyásznak nagy kínosan megmutattam(mire észrevette, hogy mire is gondolok)nem is tudom mit mondott rá de írt rá egy krémet azt hiszem dalacin a neve.

Amúgy nekem is csak nyomásra fáj de pár nap múlva vagy jópár nap múlva elmúlik.

Én se tudom tényleg mitől van de volt már olyan is, hogy talán 2 is volt egyszerre.

2011. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minél előbb mutasd meg dokinak!
2011. máj. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!