Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a nemi szervemen?

Mi lehet ez a nemi szervemen?

Figyelt kérdés
Ma reggel elkezdett fájni egy ponton a kisajkam, utána észrevettem, h 3 pötty van ott, kb. úgy néz ki mint a pattanás. Ez herpesz lehet? De amúgy még szűz vagyok, vagy máshogy is el lehet kapni? Esetleg nyilvános WC-ben, bár mindig nagyon oda szoktam figyelni.
2011. szept. 20. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Menjél orvoshoz, lehet hogy HPV! Szűzen is el lehet kapni!
2011. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaj könyörgöm minek vészmadárkodni?? HPV CSAK NEMI ÚTON TERJED AZ ÉG ÁLDJON MEG!


Leírás alapján ez inkább herpesz, vagy gombás fertőzés,de lehet csak begyulladt mirigy is, biztosat csak doki fog tudni mondani. Ha gomba akkor pár hét alatt jó esetben kikezelhető. Sajnos ha nemi herpesz, akkor az megmarad a szervezetedben még nem találtak rá gyógymódot, csak a tüneteket tudják kezelni ha előjön.

2011. szept. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy kiderüljön mi baj van, el kell menned orvoshoz!
2011. szept. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
nem hiszem el úr isten b+ ha nagyon odafigyelsz a női WC-ben az nem elég mindig fogod a betétes dobozod és hajtogatsz belőle 1 tölcsért azt odateszed a puncikádhoz és pisálsz meglátod majd ha belejössz neked is úgy fog menni mint a fiuknak az állva pisálás
2011. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!