Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma friss piros vér volt az...

Ma friss piros vér volt az egyébként tojásfehérje szerű folyásomban. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Múlt héten pénteken ért véget az előző mensim, és használom a ciklus. Hu-t ami szerint az eddig felvitt ciklusaim alapján holnap kellene lennie peteérésnek. Ez a vér lehet annak a jele? A legutóbbi mensim elég furcsa volt, barnázással kezdődött, egy nap volt egy kicsi piros vér benne, aztán megint barna volt. A gyógyszer szedését három hónapja hagytam abba, eddig normálisnak tűnt minden, de ez most nagyon megkavart. Mi lehet ez? Hallottam már olyat, hogy a peteérésnél is lehet némi vérzés. Valaki, akinek szintén előfordult már ilyen?
2009. márc. 8. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász-majd ő megmondja,hogy mi a baj,ha van.
2009. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,én még nem hallottam,hogy peteéréskor vérzés jelentkezne,de lehetséges,hogy egyes nöknél van.Bár szerintem az nem normális.

Menses közötti vérzés néha elöfordul,bár szakaszosan beállt ciklusra ez sem jellemzö.

Egy alaklom még semmi,de ha a következö mensi között ismét vérzel,akkor szerintem menj dokihoz!

2009. márc. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!