Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A citrom késlelteti a menstruá...

A citrom késlelteti a menstruációt?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm azt mondta,hogy a citrom késlelteti a menstruációt.Szeretném tudni hogy igaz-e.Értelmes válaszokat szeretnék hallani.
2011. máj. 2. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jött be a dolog. Viszont (nem tudom,van-e összefüggés), de amikor megjött,és napi 1 liter natúr zöld teát ittam, 3 nap alatt letudtam a dolgot, máskor 5-6 nap. Kíváncsi lennék,ez másnál is így volt-e,mert akkor rászokok a zöld teára. :)

22/L

2011. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer bejött ez a módszer, de nekem eleve szokott késni, egy próbát azért megér.
2011. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a citrom inkább csak a mennyiségét befolyásolja a vérzésnek. nálam időben megjött, de kevesebb volt, és nem fájt annyira.


első: ezt a zöldteásat kipróbálom, aztán majd nyilatkozom.:)

2011. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, a citromnak semmi köze a menstruációhoz.

Ez egy baromi nagy tévhit, még 17 évesen én is azt hittem, hogy ha citromlevet kanalazok, akkor késni fog, és végre szexelhetek életem első nagy szerelmével.

A mensi megjön, velesleges magad citromlével sanyargatnod:)

2011. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.többen mondták ,hogy igen azért írtam ki :D
2011. máj. 3. 13:27
 6/6 anonim válasza:

Az előttem válaszolónak írnám, hogy nem feltétlenül tévhit, ugyanis nekem mindig bejön! :D

és még csak nem is 1 héttel előtte kezdem el inni(mikor úgy adódik, hogy jó lenne ha később jönne 'xy' miatt) hanem előtte 2 nappal kb. és mindig tol rajta 4-5 napot. Ha nem minden hónapban iszod, akkor szerintem jó lehet, de nyilván ember függő kinek-mi hat, de nekem bejött, szóval a 'tévhit' kifejezés nem igaz egyértelműen :D

2016. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!