Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapban 2-szer jön meg,...

Egy hónapban 2-szer jön meg, az első barnás folyás inkább. Az is igazi menstruáció? Többi lent.

Figyelt kérdés

szóval együtt voltam barátommal, de csak pettingeltünk, utána pedig mindig félek, hogy véletlenül is teherbe eshettem, és már alig várom, hogy megjöjjön.

itt az lenne a kérdésem, hogy akkor ez a barnás folyás-szerű is menstruációnak számít? ez 2-án jön meg kb., és ugyanúgy több napig tart, az "igazi" vérzés pedig 25-e körül. pár hónapja van így.


Remélem értitek, mit szerettem volna ebből kihozni.

Előre is nagyon köszönöm!

17/L


2011. máj. 2. 21:53
 1/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, hogy ekkor (a barna folyásnál) is görcsölök.
2011. máj. 2. 21:53
 2/4 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz...peteéréskor lehet vérzésed, de a mellé nemigen szoktak görcsölni,lehet van valami gyulladásod vagy cisztád
2011. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem nem menstruáció. Valami hormonális oka lehet, ha így maradsz, menj el nődokihoz! Egyébként ha 2-án jött meg, a vérzés meg 25 körül, akkor nem arról van szó, hogy az épp elmúló vérzés tér vissza pár nap múlva még egy kis barnás folyás formájában??? az még egyébként nem baj sztem.


Ha pedig félsz a terhességtől, és nem vagy tisztában azzal, hogy mi kell ahhoz, hogy valaki teherbe essen, akkor pedig ne menj bele olyanba, amihez még agyilag kicsi vagy! És ha majd neadjisten szexre is sor kerül, akkor majd infarktust kapsz minden alkalom után? Ne csodálkozz, ha majd hamar otthagynak. Utána meg majd sírni fogsz, hogy de hát te csak aggódtál. Nem, de túl aggódod, feleslegesen kelted a pánikot. Nőjél fel először!


21-l

2011. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Teljesen tisztában vagyok a teherbe eséssel, és annak következményeivel, ahogy a barátom is. Tudunk védekezni, és azt hiszem nem vagyok én egyedül, aki aggódik egy kicsit az együttlétek után.

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 2. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!