Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Életemben először le epiláltam...

Életemben először le epiláltam a lábamról a szört és nagyon csunyán kipattogott most tettem rá testápolót és eléggé csip. Leszedjem? A kipattogás pedig majd elmulik vagy el lehet valahogy mulasztani?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az hogy csíp az normális. A kipattogást nem tudom hogy érted, de ha úgy nézel ki mint egy pöttyös túró rudi zacskója az is normális :)
2011. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pont úgy :) Elmúlik?
2011. máj. 2. 22:45
 3/14 anonim ***** válasza:
el :)
2011. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2011. máj. 2. 22:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Én már vagy 8 éve epilálom a lábam, de még mindig piros leszek utána. Valamennyire hozzászokott már a bőröm de azért ez mégis csak egy barbár mód sztem:) és azért megviseli a bőrt. Első voltam.
2011. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
holnapra teljesen el fognak tűnni a pöttyök, lehet, hogy még egy kicsit érzékeny lesz a lábad, de ez is normális
2011. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
KB meddig néz még igy ki? Nem tetszik... xD
2011. máj. 2. 22:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát egy óráig biztos megmarad, de lehet hogy több. Ja és fürdeni utána rossz lesz, mert a víz is csípni fog, inkább előtte fürödj. Legalábbis engem az is csíp.
2011. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, azért remélem holnapra jobb lesz. most elég csúnya :/
2011. máj. 2. 22:56
 10/14 anonim ***** válasza:
El fog múlni,de máskor semmilyen testápolót ne tegyél rá,mert zsíros és csak rosszabb lesz tőle,belemegy a szőrtűszőkbe
2011. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!