Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dohányosok! Ha megvan nektek...

Dohányosok! Ha megvan nektek az befolyásolja a cigizéseteket? Többet vagy kevesebbet szívtok, korábban, később szívjátok el az elsőt/utolsót stb?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Eddig még nem vettem észre,hogy befolyásolná-e. Viszont ha megvan,jobban bírom a piát. :) Sokkal több kell,hogy megüssön, pedig hamar berúgok alapból,mert ritkán iszok.

22/L

2011. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre én sem,hogy befolyásolna mennyit szívok.Viszont vörösbort mindig iszok olyankor.
2011. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem befolyásol egyáltalán. Csak cigizek, mint a güzü.
2011. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Engem igen. Én mindig pár szállal többet szívok olyankor (mondjuk amúgy se kevesetxD). Nem tom mért, lehet közrejátszik, hogy mikor életemben először rágyújtottam, akkor is megvolt.:D 19/L
2011. máj. 3. 10:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyit szívsz?
2011. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy, rengetegetxD Régen volt markáns különbség, amikor egy dobozt szívtam, menzesz alatt másfelet. Aztán másfél lett belőle, akkor ilyen négy-öt szál különbség volt. Most annyi van, hogy két doboz, ha nincs meg néha hagyok 1-2 szálat a másodikban este, ha megvan néha felbontom a harmadikat és elfüstölök egy-kettőt.
2011. máj. 3. 17:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is befigyel a napi két doboz.
2011. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!