Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi befolyásolja a vérzés...

Mi befolyásolja a vérzés mennyiségét, illetve, hogy mennyire fáj a hasam?

Figyelt kérdés
Hormonok? Az, hogy mennyit mozgok? Vérmennyiség? Vagy micsoda? Ez nagyon érdekelne, ha valaki tudja, írjon. Köszi:)
2011. szept. 3. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az eddigi 5 év alatt már minden volt. Volt, hogy annyira fájt, hogy szinte sírtam,mozdulni is alig bírtam, csak két gyógyszer bevétele után lettem jobban és később is vettem még be egy-két gyógyszert, és volt olyan is, hogy még egész tűrhetően fájdogált és egy gyógyszer elég volt.

Barátnőm rendszeresen sportol mégis neki is van olyan, hogy rettentően fáj.

2011. szept. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Személyiségfüggő, de akik fogamzásgátlókat szednek, megváltozik am enstruációjuk. Pl nekem is.

Tavaly kezdtem el szedni és azóta nem volt olyan, hogy ömlött belőlem a vér, pedig eleinte egy hétig kb Niagara volt. De én a szexuális éltem miatt kezdtem le szedni, ugyhogy ezt ne vedd megoldásnak, nem tudom hogy állsz a tabletta szedés gondolatával.

2011. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!