Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Megkért hogy...

Ez normális? Megkért hogy kérdezzem meg!

Figyelt kérdés
5.-es vagyok.Az osztálytársamnak van egy olyan fura dolga hogy a mellbimbója befelé áll.Azaz a mellbimbó helyén egy lyuk van...Ez rendellenesség?És így a gyerekét hogy fogja szoptatni?Megkért hogy megkérdezzem.(szegényt elégé sajnálom)szokták csúfolni is :'(
2011. máj. 3. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szokták csúfolni. mert tán mutogatja vagy mi?? amúgy meg egy védőnő a sulitokban 2 mondatba elmondja isteneeeem!! legalább nem kapnátok félrevezető válaszokat a kreténektől akik itt szivatnak majd..:))
2011. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem az öltözőben a lányok...
2011. máj. 3. 22:02
 3/14 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs a beforduló bimbóval!Simán lehet vele szoptatni! ;)

Egyébként nincs evvel egyedül,sok nőnek van beforduló mellbimbója,ezen ne agyaljatok.

2011. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni, sok nőnek van befelé forduló mellbimbója, és fog tudni szoptatni is!


35N/2 gyermekes anya

2011. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
de az öltözőbe hogy látják?? trikót se hord meg semmi??
2011. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akiknek sajnos így fejlődik a mellük. Náluk a szoptatás valóban problémás lehet, hisz nem fogja tudni bekapni a baba.

A kezeléséről most nem jut eszembe, hülyeséget meg nem akarok írni, de úgy emlékszem, sebészi megoldása van, ha nem "fordul ki".


(védőnő hallgató). :)

2011. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy látják az öltözőben...ötödikben még én sem hordtam melltartót,ha meleg van akkor trikót sem.Átöltözni pedig valahogy csak át kell nem?
2011. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem fura dolog, és nem pláne nem rendellenesség. Egyszerűen befelé forduló mellbimbója van, és rajta kívül még nagyon sok nőnek ilyen. Nekem is. Nincs ezzel semmi gond, és természetesen szoptatásnál sem lesz vele probléma. A pasiknak meg tényleg mindegy lesz, hogy milyen az a mellbimbó. Akik meg ilyesmivel csúfolódnak, nagyon butuskák még.
2011. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó elöti nem nem hord trikót
2011. máj. 3. 22:09
 10/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat a negyedik
2011. máj. 3. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!