Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem voltam nőgyógyásznál,...

Még nem voltam nőgyógyásznál, ennyi idősen le fog szúrni emiatt?

Figyelt kérdés
21 vagyok, s 14 éves korom óta menstruálok, de csak nemrég óta van barátom "úgy" komolyabban. Igazbából nem tudom mire számítsak. Van okom félni?
2011. máj. 4. 13:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

nyugi,nem harap


max szól,hogy rákszűrésre a te érdeked lett volna elmenni évente,de neki olymind1,1 beteg vagy a sok közül

2011. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha nem bunkó, akkor max annyit mond, hogy évente el kéne járni szűrésre. Amúgy meg nem hinném, hogy le szúrna.
2011. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Én 24 éves vagyok, és még SOHA nem voltam nőgyógyásznál.
2011. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz akkor KELL elmenned először mindenképp, amikor már szexuális életet élsz, vagy ha panaszod van. De ettől függetlenül azért 20-22 fölött már illik elmenni néha :)
2011. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazából én is érzem h elkellett volna már mennem, csak tudjátok milyen az ember, ha nincs oka rá, inkább halogatja tovább. :S Nem szeretnék tabit iratni, csak megnézetni magam. Vérvétel is lesz????
2011. máj. 4. 13:17
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem fogja megkérdezni, hogy voltál-e már. Csak megvizsgál kézzel és rákszűrést csinál. Egyik sem fog fájni.
2011. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi, a válaszaitokat!!!! kértem időpontot 25.ére adott. Bár félek picit, főleg hogy ha vérvétel is lesz, mert annál meg elájulok. :S
2011. máj. 4. 14:02
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz vérvétel,azt csak fogamzásgátló iratásnál szoktak kérni (és azt sem ott veszik le,hanem elküld és mész amikor akarsz)


csak belefekszel a székbe,csinál egy rákszűrést (hideg fémet beléddug,de nem fáj)


nekem a mellemet is végig szokta tapogatni évente,nincs e benne csomó


illetve a hasfalat szokta megnyomkodni,azzal nem tudom mit vizsgál,de fájdalommentes az is


amit tudj majd megmondani,hogy mikor volt utoljára mensesed,azt a napot kérdezi,amikor az utolsó elkezdődött (tehát ha pl most hétfőtől tart péntekig,akkor május 2-t kell mondani)


és ne lepődj meg ha általános dolgokat kérdez (volt-e már műtéted,van-e bármilyen betegséged,szedtél-e már fogamzásgátlót...ő ezeket nem tudja magától és a kartonodban szerepelnie kell)

2011. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nagyonszépen köszi,hogy ilyen részletesen leírtad. :)

Remélem nem talál semmi rendellenességet.

2011. máj. 4. 14:41
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

szivesen:)


nyugi,más is(én is anno) izgul amikor először megy...utána már rutin

2011. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!