Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normálisak az alhasi görcsök...

Normálisak az alhasi görcsök ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el szedni Norcolutot, mert nem jött meg a menstruációm 2 hónapja. Napi 2 szemet kell szednem, 5 napig, utána várni a vérzésre. Normális, ha fájdogál a hasam alja tőle? A hőm nem emelkedett, azóta is 36,3 a reggeli hőm, mint eddig mindig.....
2011. máj. 5. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt pontosan egy orvos tudná megmondani neked. Biztosan ezt a gyógyszert az orvosod írta fel, kérdezd meg tőle. De lehet szerintem attól. Mivel nem jött meg és erre szeded a gyógyszert lehet ennek a (mellék) hatása!!!!
2011. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan fájdalmaim vannak, mint menzesz előtt szokott lenni pár nappal. Felhívtam a dokit, azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, szedjem szorgalmasan és várjak, aztán ha nem jön majd meg a vérzés, akkor menjek be. Azért írtam ide, hátha van valakinek tapasztalata ilyen téren...
2011. máj. 5. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!