Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lefeküdtem a barátommal,...

Lefeküdtem a barátommal, azóta viszketek. Mi történt és mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Elkaptál valami ínyencséget.

Ne kísérletezz semmilyen házi kencével, meg recept nélkül kapható csodaszerrel, hanem a lehető leggyorsabban keress fel egy nőgyógyászt.

2011. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké... de ugye nem valami komoly? :S Más volt már így?
2011. máj. 5. 09:44
 3/8 anonim válasza:
valószínűleg gomba,felír kenőcsöt vagy hüvely kúpot és elmúlik
2011. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LN09 ***** válasza:

Azt majd az orvos megmondja, hogy komoly-e vagy sem. Itt erre senki nem fog tudni válaszolni, de valószínű gomba ( jobb esetben ). Érdemes a barátodnak is elmenni orvoshoz, mert ha téged meggyógyítanak de őt nem, akkor megint vissza fog fertőzni.


Meg azért rákérdezhetnél, hogy mennyire hűséges.

2011. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kérdés mikor történt. Ha ma éjjel nem kell aggódni ha pár napja picit lehet aggódni lehet sikerült összeszedni valami fertőzést ami lehet neki nem is okoz panaszt, tünetet.

De lehet nem is tőle van hanem közös wc, közös fürdő (uszoda, suli/munkahelyi fürdő, wellness...) sikerült összeszedni. Ebben az esetben lehet te fertőzhetted meg őt.

Ha mindössze viszketéssel, bőrpirosodással jár (hüvelyfolyás nincs) otthon is lehet kezelni recept nélkül kapható gomba ellenes szerekkel, de ha pár napon beül nem javul vagy épp rosszabbodik nőgyógyászhoz/ bőgyógyászhoz kell fordulni aki tenyésztésre mintát vesz vesz le és antibiotikumot(baktérium elennes szert), gomba ellenes szert (antimikotikumot) ír fel esetleg nem csak neked hanem párodnak is.

Javasolt a mindenfajta nemi érintkezés átmeneti felfüggesztése a tünetmentességig.

2011. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Épp ma egy hete történt. Viszont gondolkoztam, és hétfő óta érzem ezt a kellemetlen viszketést. Vasárnap voltam egy nyilvános wc-n, letöröltem meg papírt is raktam de lehet hogy ott szedtem össze valamit...

A hűségében nem kételkedem, neki én voltam az első, épp ma egy hete.

2011. máj. 5. 10:39
 7/8 A kérdező kommentje:
És vele védekeztünk is, óvszerrel...
2011. máj. 5. 10:40
 8/8 LN09 ***** válasza:

Akkor a wc a hibás. Sajna az a baj, hogy elég a kagyló fölé gugyulni és ahogy pisilsz "a párával felszáll a baci-gomba, akármi" - nem tudom másként megfogalmazni.


Merre laksz? Én bőrgyógyászaton dolgozok. Van STD ambulancia, ott tudják mindkettőtőket kezelni.

2011. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!