Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van az hogy amióta...

Mitől van az hogy amióta lefeküdtem a barátommal szúr és csíp odalent?

Figyelt kérdés

Barátommal, múltkor lefeküdtünk, és azóta nagyon csíp és szúr odalent. Akármint csinálok nagyon fáj. Segítsetek létszi mert anyukámnak nem akarom elmondani, mert nagyon ciki!!

barátom 17, én 13/L


2010. jún. 5. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

úristen te 13??????

barátod 17?????


ez most hogy van?

már menszeszelsz?

szüleid tudják?

2010. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Menj minél előbb nőgyógyászhoz. Lehet hogy egy kis nemibetegséget kaptál, elég sok ribanc pasi van....de az is lehet hogy csak gombás fertőzésed lett.

13 évesen ne élj nemi életet mert csak frusztrált leszel. ezt jóból mondom.

Ne halasztgasd, irány a doki!!!!

26.L

2010. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Anyuéknak nem akarom elmondani, mert rettentő ciki lenne. Barátnőm 12 volt mikor először voltak együtt a barátjával, és neki is ilyen volt, de ő nem tett semmit és jobban lett
2010. jún. 5. 13:12
 4/15 anonim ***** válasza:

1. faszid pedo.

2. hülye vagy.

3 Mostmár tripperes is vagy.

2010. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Barátnőmmel beszélgettünk rólam még mielőtt megtörtént volna, és mondta hogy mielőtt meglenne a dolog, valamivel tágítsam, hogy ne fájjon. Meg is volt 2 ujjal, és nem is fájt.
2010. jún. 5. 13:31
 6/15 anonim válasza:

Jól van, ügyes vagy. De ez inkább a barátod dolga lett volna, ha már éppen elveszi a szüzességed.


Viszont a nemi betegség komoly dolog. Mielőbb menj el orvoshoz, mert ha nincs szerencséd komolyabb bajod is lehet belőle. És egyáltalán nem biztos, hogy magától elmúlik. Ráadásul így a barátoddal a következő alkalom sem lesz olyan kellemes a számodra.

2010. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
hát szerintem elkaptál a barátodól egy kis gombás fertözést,de ha az én lányom lennél..agyoncsaptalak volna,nem hogy ba....ol ,még gobás fertözést is kapsz,mondhatom szép vagy,amúgy jobb ha szólsz
2010. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
és menszeszelsz?
2010. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, még nem.
2010. jún. 5. 15:09
 10/15 anonim ***** válasza:
Szégyelld el magad a sárga földig a pasival együtt.
2010. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!