Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen arányba hígítsam a...

Milyen arányba hígítsam a tejsavat irrigáláshoz?

Figyelt kérdés
Ilyen kicsi colpo cleaner intimzuhanyom van, abba mennyi tejsavat kell tennem? Ha esetleg többet teszek mint amennyi javasolt,lehet bajom?
2011. máj. 5. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Amúgy sem egészséges az irrigálás, mert tönkreteszi a természetes hüvelyflórát.
2011. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem, tudom hogy nem egészséges, ha te magad az vagy, de én nem vagyok az, nekem a nem létező orvosok által megállapított kihalt hüvelyflórámat kell visszahoznom. Több hónapja kezelnek eredménytelenül, semmi nem tudja visszaállítani, így már csak ez a megoldás maradt.
2011. máj. 5. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztosan te vag y ategnapi kérdező is.

Én egyébként elmennék egy endokrinológushoz, hogy nézzen pajzsmirigy éa női nemi hormon szintet, mert az lehet a baj, de ezt egy nőgyógyász nem tudja. Ha egy kicsit is alulműködik a pajzsmirigy nem termel elég női nemi hormont és ilyen panaszok lehetnek többek közt.

2011. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a gyógyszertári Acidum lacticum dilutum van meg, akkor egy evőkanál egy liter testmeleg vízhez. - Egy gyógyszerész-
2011. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló


Nem hinném hogy szervi bajom lenne, egyszerűen csak az orvosok kiírtották a flórámat és ezt nagyon nehéz visszahozni egy kezelés után is nem hogy annyi után amennyi után én vagyok.

3. válaszoló

Köszönöm szépen!

2011. máj. 5. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!