Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vizelési inger, barnás...

Erős vizelési inger, barnás váladék. Miért? :S

Figyelt kérdés
Rendszeres szexuális életet élek, a tünetek 2-3 napja tartanak. Terhesség vagy valami más is lehet?
2011. máj. 6. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felfáztál, de utalhat terhességre is. Te tudod, lehetséges-e a terhesség, megfelelően védekeztetek-e, ha nem, akkor esélyes, ha igen, akkor kizárt, és más probléma van a háttérben.
2011. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Védekezni nem szoktunk de baleset sose történik. A barna váladék lehet, hogy a felfázással jár?
2011. máj. 6. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én sokszor voltam már felfázva, de gyakori és fájdalmas vizelésen, valamint enyhe alhasi fájdalmakon kívül nem volt más tünetem. Írtad, hogy sosem védekeztek, de baleset soha nem történik. Nem akarlak elkeseríteni, de ugye tudod, hogy megszakítással is teherbe eshetsz? Nem tudom, mikor volt az utolsó együttlét vagy mikorra várod a menzeszed, de csinálj egy terhességi tesztet, mert bizony nem kizárható a baba.
2011. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megszakítással? Az előváladéktól nem eshetek teherbe. Úgy tudom ahoz elegendő spermának kell kerülnie a hüvelybe. Tévedek? A menzeszem rendszertelen 1 éve, nem voltam ezzel orvosnál. A terhességi tesztben nem bízok, de mit gondolsz mennyire biztos?
2011. máj. 6. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod! A megtermékenyítéshez elég csupán egyetlen életképes spermium is, és bizony az előváladék is tartalmazhat ilyet, ráadásul nemcsak egyet. Nem egy nőnek sikerült már teherbe esnie így. A tesztek egyébként elég megbízhatóak, aktus után 2 héttel már nagy valószínűséggel a pontos eredményt mutatják. Szerintem mindenképpen csinálj egyet, teljesen mindegy, milyen márkájút veszel, mind jó. Ha negatív, akkor keress fel egy nőgyógyászt, mert más problémád van. Természetesen ha pozitív, akkor is menj el dokihoz.
2011. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és azt írod, hogy a menzeszed 1 éve rendszertelen. Ez sem normális dolog, bár nem tudom, mióta menstruálsz. A rendszertelen menzesznek is számos oka lehet. Hormonzavartól kezdve cisztáig, miómáig sok minden lehetséges. Mindenképpen keress fel egy nőgyógyászt, mert komolyabb egészségügyi problémád is lehet, nem szabad elhanyagolni az ilyesmit.
2011. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha biztosra akarok menni akkor ezek szerint még várnom kell 2 hetet. 4 éve menstruálok, anyu azt mondta még fiatal vagyok és biztos ezért. Nagyon szépen köszönöm a hasznos információkat :) Tesztet hol tudok beszerezni? Gyógyszertárban? Milyen árban van?
2011. máj. 6. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:
4 év alatt azért már rendszeresnek kellene lennie a ciklusoknak, úgyhogy én mindenképpen ajánlom egy nőgyógyász felkeresését, legalább megnyugodsz te is, hogy nincs semmi gond. Ráadásul rendszeresen élsz nemi életet, ilyenkor pedig már tanácsos évente egyszer nődokihoz menni. És ami a legfontosabb, mindig védekezzetek megfelelően. A megszakítás nem védekezés! Ha nem akartok gumit húzni, akkor használjatok valamilyen Pharmatex készítményt (hüvelytabletta, kúp stb.), de mivel ezek nem elég megbízhatóak, itt nem árt a megszakítás mellé. De önmagában a megszakított közösülés nem biztonságos. Terhességi tesztet minden gyógyszertárban vehetsz, valamint tescoban, rossmannban, dm-ben is. Az áruk változó, a legolcsóbb (ami tökéletesen megfelel, az olcsóbbak is nagyon megbízhatóak) 400 Ft körül van. A dm-ben egyébként 2 db-os teszt 500 Ft (X-epil a neve).
2011. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!