Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon rossz az emésztésem....

Nagyon rossz az emésztésem. Szeretnék mályvateát inni. Hogy igyam, és mikor, hogy hatásos legyen? Nem fog belőlem "kijönni" a fogamzásgátló? (azt este 9kor veszem be)

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Félig OFF, mert nem a mályvatea ivásának a módjához szólok hozzá.


Ha rossz az emésztésed, miért nem rostport vagy rosttablettát eszel?

2011. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha túlságosan le van lassulva, akkor szerintem is inkább elsősorban rostosabban étkezz, mert vlszínű ezzel van inkább a gond.

Plusz jó tanács, hogy délelőtt lehetőleg csak zöldséget egyél, mert az is jól beindít minden szempontból.. Nekem a reggeli éhgyomorra alma ilyen szempontból nagyon bevált.. :)


A mályvateát én sem ismerem, így bocs, hogy ilyen szempontból én is offoltam..

2011. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia kedves Kérdező!

Az emésztés rendbetételéről nekem van jó tapasztalatom, de azt nem a mályvatea hozta helyre.

Ha nem ragaszkodsz a mályvateához, de a problémádat szeretnéd megoldani, akkor jelezzél és elmondom én mit használok.

Üdv.

Anna

2011. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek!!!


Kedves Utolsó! Nem ragaszkodom a mályvateához, csak eddig azt az egyetlen tanácsot kaptam! szívesen várom a tanácsodat!

2011. máj. 8. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha privátot írsz, szivesen adok konkrét tanácsot, de ha itt a fórumon válaszolnék, azzal megsérteném a szabályzatot.

(első voltam).

2011. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valamiért nem engedi a gépem a privát mailt :( de itt az email címem: kammail@citromail.hu
2011. máj. 9. 16:49
 7/7 anonim válasza:

A harmadik vagyok előről. Biztosan nincs úgy beállítva a regisztrációd, hogy lehessen neked privát e-mailt is írni.

Nézd meg, biztosan tudsz módosítani rajta.

Én is a rostban gazdag táplálkozást ajánlom, de olyat ami bio, vagy legalábbis kevésbé vegyszeres. Én a rostokat gyógynövényekkel viszem be és tökéletes az emésztésem.

2011. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!