Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring hüvelygyűrűvel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring hüvelygyűrűvel kapcsolatosan mik a vélemények és a tapasztalatok? Mennyire hatásos ez a fogamzásgátló eszköz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha lehet, akkor még hatásosabb, mint a bogyós, mert nem befolyásolják emésztési gondok a felszívódását (pl hányás, hasmenés). Nekem alapvetően kényelmes volt, de szex közben kivettem, akkor zavart. De ez max 5 mp-es művelet... Ami kényelmetlen benne: figyelni kell, hogy kivétel közben nehogy végigkarmold magad odabent, ez tapasztalat kérdése, majd rájössz hogyan kell.


Összességében én sokkal jobban szerettem, mint bármelyik tablettásat, és bátran ajánlom. Kényelmes, megbízható, leszarhatod 21 napig, nem ingadozik a hormonszinted mint a bogyósnál mert folyamatosan adagol. Stb.

2011. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.
2011. febr. 8. 10:52
 3/4 anonim válasza:

Nekem speciel lement abszolút nullára a libidóm :(, kb 6 hónapja használom, mert tablettát nem tudok szedni az óvszert meg az orvos nem ajánlotta egészségügyi okok miatt.

Szóval abszolút hatékony fogamzásgátló, mert gyakorlatilag soha nem teszteljük...

2012. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem 100 %-os a megbízhatósága.
2014. aug. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!