Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden reggel híg a székletem...

Minden reggel híg a székletem (folyékony), ez így megy másfél-két éve. Régebben csak akkor tapasztaltam ilyet, amikor megjött, de 2 éve minden áldott reggel (vagy amikor éppen). Egészségügyi probléma, vagy fogjam arra, hogy vegetáriánus vagyok? 26/N

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A híg/folyékony széklet pedig nem természetes. Nálam hasmenés esetén van ilyen. A székletnek amúgy szilárdnak kell lennie. Orvosnak említetted már? Ha igen, mit javasolt?


21L

2011. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, mert nagyon nem kedvelem a háziorvosomat (egyéb orvosaimmal nagyon jó a kapcsolatom, de őt valahogy nem sikerült megkedvelnem), így nem is fordultam hozzá.

Az a gyanús, hogy soha nem normális állagú, pedig gyakran csokit is eszem, ami elvileg szilárdítja. Bármit fogyasztok, ilyen. Gyümölcs, tészta, krumpli, zöldség, leves, bármi... és az "illata" is általában egyforma (nem az a klasszikus szag). Csak erről elég nehéz olyan embernek beszélni, aki ellenszenves.

2011. máj. 8. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 2 éve fennáll nálad ez a kóros állapot és csak most kezdett el zavarni? Lehet komolyabb probléma is, nem hiszem, hogy bármire is rá kéne fognod...
2011. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazad van, csak tudod, a mi családunkban nem "szokás" minden "aprósággal" orvoshoz menni, pláne nem azért, mert nem normális állagút defekálok.

Nem, eddig is úgymond zavart, csak azért hoztam összefüggésbe a vegetarianizmussal, mert azóta áll fenn ez a probléma (de mostanában nem eszem kirívóan sok gyümölcsöt, mégis. Emiatt írtam ki a kérdést.)

2011. máj. 8. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!