Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam ma nőgyógyásznál,...

Voltam ma nőgyógyásznál, esemény utána tablettáért. Elküldött egy laborvizsgálatra, illetve vizelet mintát kell, hogy vigyek. Erre minek van szükség? Ha nem viszek akkor lehet valami baj? Esetleg küldenek levelet, vagy ilyesmi..

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Sok mindent ki tudnak szűrni a vizeletből, többek közt a HCG-t, és olyan hormonokat, amik fejében lehet egy babával jobban jársz, mint a tabival.


Leletet valószínű még aznap délután megkapod, esetleg a dokinak felküldik.


Ezek tippek.

2009. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hello! Hàt , gondolom az esemény utàni tabletta bevétele utàn mész vérvételre. Valoszinu,hogy hormonokat, màjfunciot , egyebeket akar a doki megnézni. Tudod, hogy az esemény utàni igen nagy hormontarttalmu, igy sztem pusztàn elovigyàzatossàgbol irta fel a laborvizsgàlatokat. Vagy van még egy tippem, azért, mert fiatalkoru vagy.
2009. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
DE ha nem megyek el, akkor lesz valami?
2009. márc. 10. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Màsodik vagyok. Nem, nem hinném hogy lesz valami. A gyogyszert bevetted, ez a legfontosabb. Annyi lehet, hogy a legkozelebbi konzultàcion ràkérdezhet, hol a a lelet. :)
2009. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!