Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nuvaring hüvelygyűrűt...

A nuvaring hüvelygyűrűt kezdtem el használni elileg 7 napig kell védekezni meg minden de nem védekeztünk az 5. és a 6. napban sem:/ de am is azt írják h ha a ciklusod első napján rakod fel akkor nem kell védekezni valaki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a menstruációd 1. napján helyezted fel a gyűrűt, akkor nem kell aggódnod. Ha viszont a 2-5. napon tetted föl, akkor bizony 7 napig kiegészítő védekezést kellett volna alkalmazni.
2011. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én az első napján helyeztem fel szerencsére.... de am te is használod/használtad?
2011. máj. 9. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az első vagyok. Én nem használtam még hüvelygyűrűt, 4 éve fogamzásgátló tablettát szedek, de nőgyógyásztól kérdezősködtem már róla, és ő mondta, hogy az is úgy működik, mint a legtöbb tabletta. Tehát ha az első nap helyezed fel, akkor elvileg már véd. Ne aggódj szerintem, ha a megvonásos vérzésed nem jelentkezne, csinálj egy tesztet, de én nem hiszem, hogy gond lenne.
2011. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!