Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ilyen szintű...

Mit csináljak ilyen szintű mensis görccsel?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 3 éve van meg az első éveben nem fájt a másodikban annyira elkezdett, hogy hánytam szédültem vert a víz. Felírtak Cataflamot az segített is egy darabig aztán nem így többet szedtem de azt mondták h nem j mert erős a gyógyszer utána mindig kibírtam mert ki kellett de mostanra annyira fáj hogy tegnap tesin kimentem hányni ma meg nem mentem iskolába. Milyen gyógyszer segít vagy nektek mi vált be??
2011. máj. 10. 07:21
 1/7 anonim válasza:
Nekem Algoflex M, 5 perc múlva semmi bajom nincs ha beveszem! Nem tudom próbáltad-e már.. :)
2011. máj. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen de csak egy-két óráig hat
2011. máj. 10. 07:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Mar a ciklus elott 1 hettel kezdjel el belsoleg fogyasztani gyogynovenyteakat.

A gyogynoveny nem rogton hat, viszont a hatasa tovabb tart!

TEhat az elso nap meg nem erezni a hatast, de mar a 2. nap igen, es amikor abba is hagyod a fogyasztasat, meg napokig erezni a hatasat.

TEhat fontos, hogy mar a ciklus elott kezd el fogyasztani!

Cickafarkfu-kamilla-anizs-csalan. Ezeket tudod keverekkent is, vagy kulon-kulon fogyasztani. A csalan azert nagyon jo, mert vaskepzo tulajdonsaggal bir.

2011. máj. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia, én 21éves vagyok nekem az első 5évben abszolút nem fájt, azóta meg annyira rossz hogy én sem tudok suliba menni, de nekem a tünetek szédülés (semmit nem látok annyira elfehéredik előttem minden)ájulás határa..kiver a víz ,hasmenés, hányinger, nagyon görcsöl, nekem a doki aztmondta mindenkinek másmilyen de borzasztó ennyire szenvedni havonta nekem a APRANAX-ot irta fel hogy szedjem, de nem hatott semmilyen sem..magától elmúlik a fájdalom ami úgy 3-4óra pihengetem de elég rossz:((

jobbulást neked szerintem ülj be a kádba meleg vízbe hátha segít vagy párnát szoríts a hasadra én azt szoktam meg tereld el a figyelmed róla...

2011. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én ilyen esetben növényi alapú szerhez (aminek nincs semmilyen mellékhatása) nyúltam, és segített is. Azóta is használom más görcsök oldására is.

Anna

2011. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szija. Sajnálom hogy ennyire fáj mikor megjön, anno nekem is fájt mindig, volt hogy elájultam, hánytam, a fejem szétrobbant stb. Aztán lett barátom, és felírattam fogamzásgátlót (ekkor már 17 éves voltam, majdnem 18), és nem fájt azóta mióta szedem, illetve csak nagyon minimálisan, nem javaslom, mert még nagyon fiatal vagy hozzá, nem is írnák fel neked szerintem, csak gondoltam megosztom veled ezt. Lehet újra kéne próbálkoznod a cataflammal, mert írtad hogy már nem szeded, lehet eltelt annyi idő hogy hatni fog megint.
2011. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa módon az is beválik, ha előtte legalább egy hétig nem eszem húst. Nem tudom, hogy honnét jött ez az ötlet, de tény, hogy kevésbé szenvedek. Utána már szoktam husit tolni, csak előtte nem.
2011. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!