Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció közben egy gnagy...

Menstruáció közben egy gnagy görccsel kísérve kijött belőlem egy kb. csersznye nagyságú véres-hússzínű dolog. Mi lehetett?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alvadt vér, 1-2-szer már velem is előfordult. Ne ijedj meg! :)
2010. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy a levált méhnyálkahártya.
2010. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Olyan nekem is szokott lenni csak nem hússzínű. Csupaszcsigának hívom. :D
2010. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem alvadt vér volt, hanem hússzínű, csak át volt itatva vérrel. És így éreztem, hogy jön kifelé.. Ááhhh.. Máskor nem szokott lenni ilyen.
2010. febr. 19. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondom hogy a levált méhnyálkahártyád. Most így egybe jött ki, máskor meg lehet darabokban távozik és nem veszed észre úgy igazán a betéten/tamponon vagy fürdés közben.
2010. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gondolom a spontán vetéléstől tartasz. de az feltűnt volna, hisz az nem akkor történik,mikor a havidnak kellene megjönnie
2010. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg tényleg nyálkahártya lehetett. Ijesztő :) Spontán vetéléstől nem tartok, ez van. Emelkedett volt a hcg szintem, de nem eléggé, mert elhalt a terhesség sajnos. Köszi a válaszokat.
2010. febr. 19. 18:49
 8/8 anonim válasza:
Minden nőnél előfordúl ! :) Ne izgulj.. na :D
2010. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!