Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha megjön...

Mit csináljak ha megjön kiránduláson? 14/L

Figyelt kérdés

sziasztok.az a helyzet,hogy jövőhéten megyünk kirándulni az osztállyal.szerdán és szombaton..március elején jött meg nekem először és mivel nem kiszámítható félek,hogy megjön majd ott..:SS erős fehér a folyásom stb.:S nagyon féélek

mit csinálnátok?


2011. máj. 10. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nem tennék be semmit, inkább összevérezném a ruháimat.
2011. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és leírom,hogy még azóta nem jött meg...:S szóval kihagyott egy honapot teljesen :S
2011. máj. 10. 16:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia:)

Mindenképpen vigyél magaddal csere ruhát, betéteket, bugyit.Mikor lehet mindig menj el vécére, és figyelgesd.

2011. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem mindenféle képpen vigyél magaddal rendes betétet,illetve tampont(amelyiket használod). néha nekem is össze vissza jön meg..ezért én javaslom a tisztasági betétet:P nyugodtan beteheted akármikor. ha megjön akkor sem fogsz "elvérezni":D ha meg nem jön meg...jobb a biztonság:P
2011. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És tegyél be betétet:)
2011. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tegyél el egy plusz kis törölközőt is,hogy éjszaka a lepedőre tedd ha esetleg átáznál akkor ne a lepedő legyen olyan.
2011. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

tegyél be tisztasági betétet (az a vékony),azt nem is érezni

ha megjön akkor azt ugyis érzed,és a tisztasági ott van és felfogja a vért amig találsz egy wc-t,ahol kicserélheted normális betétre

2011. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

azért annyira nem drámai a helyzet :-)


tegyél be mindig tisztasági betétet, az nagyon vékony. ha szoknyában vagy akkor a bugyira amin a betét van húzz egy nagyobb bugyit (ilyen rövid cicanacit vagy francia bugyit)


de szerintem picit érezni mielőtt megjön, ha nem is görcs, de olyasmi...


vigyélkicsi nejlonzacskót és legyen benne egy tartalék bugyi. és persze ha tényleg megjönne, és átáznál, hogy bele tudd tenni a szennyest. amint tudod mosd ki hideg vízzel.


legyen nálad pl kis csomag intim törlőkendő ha olyan helyen vagy ahol nem lehet zuhanyozni, pl éttermi wc vagy benzinkút stb. ha tampont használsz akkor abba törölheted előtte a kezed is.


vigyél magaddal pár betétet meg pár mini tampont is. szerintem ez így elég... állíts össze egy pici csomagot, ilyen nesszeszerben. esetleg az osztálytársaidnak is kellhet, ha neked akkor pont nem is, nem mindneki ilyen előrelátó meg felkészült :-) mondjuk ez mindig jó, ha van nálad legalább 1-2 betét és 1-2 tampon. cipelni higiénikusabb, ami egyenként van csomagolva.

2011. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal intim törlőkendőt, betétet és tiszta ruhát.
2011. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
betét,tampon legyen nálad ,én ilyenkor felrakok tampon meg biztoság kedvéért még betétet is;)
2011. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!