Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj mindig elviselhetetl...

Miért fáj mindig elviselhetetlenül a hasam, amikor megjön?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezzel nagyon sokan vannak így, ne aggódj! Ha nagyon fáj, vegyél be görcsoldót.
2011. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezzel jár,persze nem mindenkinél.Én is sokat szenvedek vele olyankor :S
2011. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos sok nőnek fáj. Görcsoldót tudsz bevenni (pl.Algoflex M), öltözz melegebben, feküdj le egy kicsit mikor megjön, takarózz be jó melegen, tehetsz meleg vizes palackot a hasadra.
2011. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi :) egyébként miután kiírtam a kérdést, rájöttem, hogy nyilván hülyeséget kérdeztem
2011. okt. 22. 16:20
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. amúgy mindig szoktam gyógyszert bevenni, többnyire cataflamot, de volt már, hogy 3félét vettem be, és nem használt még az sem, és a végén már hánytam is. a szobatársam pl. meg sem érni, neki sohasemfáj.
2011. okt. 22. 16:23
 6/12 anonim ***** válasza:
ez egyénfüggő, de például nekem is van, hogy szinte alig fáj és vígan elvagyok, de olyan is van, hogy 2-3 gyógyszert kell bevegyek, hogy ne fájjon.
2011. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet vitaminhiány is az oka. Ha cinket szedsz előtte egy hétig, az is használhat.

Régen nekem is jobban fájt, de mostanában alig érzem. És a mozgás nagyon jó a fájdalom és a görcsök ellen.

2011. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Húúú, köszi. Ki fogom próbálni. Tuti. És mikor mozogjak? Tudom, hogy rendszeresen kéne, de előtte vagy akkor, amikor fáj? :D ha akkor, amikor fáj, az nem jó, mert olyankor lábra sem bírok állni, mindig összerogyok.
2011. okt. 22. 17:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, pedig egy séta nagyon jót tud tenni, akkor amikor fáj. Feltéve, ha neki bírsz indulni. :)
2011. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Szedj magnéziumot, kb. 100 mg-ot naponta, egy hétig mielőtt megjönne. Nekem enyhítette. Másik, jóval brutálisabb de hasznosabb megoldás a cickafarktea, aminek az ízét kibírni elég nagy teljesítmény :D de tényleg használ, és beállítja a ciklust.
2011. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!