Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eléggé erős folyásom van, és...

Eléggé erős folyásom van, és egy kicsit kellemetlen szagú is. Mit tehetek ideiglenesen? (több lenn)

Figyelt kérdés

Valószínűleg bakteriális, vagy hormonális(ha rosszul irtam a szavakat, bocsixd)

Voltam nődokinál, vett is kenetet, és 25.-én megyek endokrioizéhez(szóval aki a ténylegesen a hormonokkal foglalkozik) lesz vérvétel meg minden, és csak utána fogják megmondani, pontosan mi is a bajom,mit kell csinálnomstb...

Nade holvan még azaz idő...

A kérdésem igazából az lenne, hogy nincs-e valamilyen "házi praktika", amivel enyhíthető a folyás, és a szag is "kellőképpen" megszűnjön?:/ Engem nagyon zavar...:/

Kamillateás ülőfürdőről tudok, az elvileg kicsit enyhíti.

Egyéb más lehetőség?

És még egy kérdés!

Hogyha a barátm kinyalna ilyen álapotban(nem akarom, csak kiváncsi vagyok)akkor ő is elkaphat valamit?És "rossz ízű" lenne neki a puncim?


2011. máj. 10. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

sajnos nekem is voltak már ilyen bajaim:S

nem értem miért csak 25-én kell visszamenned:(ezeket minél hamarabb ki kell kezelni

ne csinálj semmit, otthon úgysem tudod kikezelni és lehet hogy csak ártanál vele

a szex és petting pedig felejtős amíg jól nem vagy

és mond el az orvosnak ha volt előtte nehogy majd a barátod visszafertőzzön

2011. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

énis ezen vagyok ki, hogy hónapokat kell várjak egy rohatt rendelésre...de amúgy már október óta ezzel szenvedünk, ez már vagy a 8.,9.orvos -.-"

engem pedig nemis a barátom miatt, vagyis miatta főleg, de miattam is nagyon zavar :/

2011. máj. 10. 17:54
 3/6 A kérdező kommentje:
ugyértem:még nem volt semmi a barátom és köztem x) se szex se petting.
2011. máj. 10. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
jaj abszolút átérzem a problémád,én is most épp a rendelésre várok,nálam is előjött :S
2011. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jobbulást kívánok!
2011. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megvan oldódva!:)

vagyis még nem...a dki hívott, hogy valami bakteriális fertőzésem van, hétfőn megyek a dokihoz a receptért(:

2011. máj. 13. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!