Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Hogy mondjam meg a barátomnak, ha hüvelygombám van? Ez nem kínos? Fogalmam sincs.

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akár kínos, akár nem mond meg így egyenesen. Ha normális nem fog fennakadni. Ez nem nemi betegség. Mindenkivel előfordul.


23/F

2011. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne mond meg.. találj ki mást. Amúgy meg nem hiszem hogy annyira kínos lenne, gyakorlatilag akárhol el lehet kapni, nyilvános wc, uszoda, strand, sok nőnek van...
2011. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kínos, ha tájékozott a barátod és tudja, hogy akárhonnan össze lehet szedni ilyesmit. Csak sajnos sokan le vannak ragadva azon a szinten, hogy hüvelygomba=megcsalás.
2011. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Előfordul :)

Egyáltalán nem gáz. Nem kell köntörfalazni, csak simán mondd el, hogy kellemetlen érzésed volt ott, megnézte a doki és kezelgetned kell majd. Nem kell elmondani, hogy mi az. A lényeg, hogy foglalkoznod kell vele, de semmi komoly stb. stb.

2011. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Canestennel kenem, meg hamarosan meg kéne jönnie... nem tudom hogy mondjam e egyáltalán neki. lehet hogy nem mondom, hátha hamar elmúlik. ha meg nem,akkor mondom neki.
2011. máj. 11. 17:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, és mióta vagytok együtt?

Simán, ez van és ennyi. Gondolom a nődokitól kaptál rá valamit, kiváltod, használod/beszeded és kész: volt - nincs.

Azt hogyan mondod meg neki mikor havi vérzésed van, és ő szeretkezni akar? Vagy nem foglalkoztok vele, akkor is együtt vagytok?

Ez sajnos sok nőnek van/volt, de ami még rosszabb, akinek 1x már volt, állítólag bármikor lehet újra.

2011. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát azt mindig tudja hogy mikor van meg. mindig mondom neki. mondjam meg csak simán? kellemetlen érzésem volt,kaptam krémet. gondolom ilyenkor várni kell a szex-el.
2011. máj. 11. 17:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne kínos? Majdnem minden nőnél előfordul.
2011. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A hüvelygombás reklám óta semmin sem lepődünk meg... :)

Ne aggódj

2011. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nekem is volt kb. 1 hónapja és én is kínosnak éreztem ezt elmondani a barátomnak. Úgy gondoltam, hogy ciki erről beszéli 1 fiúval, főleg vele. Én végül is elmondtam neki, már csak a szex miatt is, mivel ebben az időszakban nem lehetett :(.

Jobbulást!

2011. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!