Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire jó ez egy intim betétnél?...

Harisnyababee kérdése:

Mire jó ez egy intim betétnél? Ettől jobban telik a mensi, vagy mi?

Figyelt kérdés
A minap vettem egy csomag betétet. Új termék: Libresse Day&Night. Esetleg valaki ismeri? Na hát amikor kibontottam egyet teljesen kiakadtam. Igy néz ki: [link] Hát nem tudom, bírom a nonfiguratív cuccokat. Ez is bejön, és pont azért akadtam ki, mert mi a f#szért egy betétre kell ilyeneket rakni?? Nem is szívesen használtam el,mert elég bizarr a tudat, hogy hasonló lepkés nonfis tetkó van a lábamon.. Mért lesz attól jobb egy betét, h telerajzolják mindenféle mintával?És nem ez az első ilyen, számtalan virágos, meg mintás betétet kapni(olaszban még Hello Kitty-set is láttam). Valaki meg tudná mondani, h mi ebben a jó? Kicsit morbidnak is tartom, h mesefigurákra, lepkékre stb mensizzek.:S
2011. máj. 14. 04:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
jó reklám, drágábban el lehet adni, és van, aki olyan hülye, hogy épp emiatt veszi meg :( Tegyük valamivel szebbé azt a csúnya menzit :D
2011. máj. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy hímzés :):D
2011. máj. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!


Már az Always is ilyen. Én sem értem, miért.

2011. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21. századi dizájn. Ha a reklámokat nézed, ott azt mondják az okos nők, ne a menses miatt romoljon el a hangulatod. Használj minél fájintosabb cuccot és elfejted azt a pár napot.
2011. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jobban esik a belevérzés;)szebb alakja van;)más a kialakítása lehet hogy máshogy oszlatja el a vért
2011. máj. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg jó alakja van, meg nagyon jól is vezeti el a cuccost(ezért is használom ezt a márkát). De így, h ilyen mintázatot kapott, pont, h nem esik jobban belevérezni, sőőőt, sokkal rosszabb. Mert oda vagyok a nonfigért,és hasonló tetkóm is van,úgyhogy nekem ez nem franko.. Oda is ajándékoztam az egyik barátnőmnek, és vettem helyette minta nélkülit...:)
2011. máj. 21. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!