Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik lehetnek a jelei annak,...

Mik lehetnek a jelei annak, hogy megjön?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és kb. már 1 éve menstruálok, de azóta sem állt még be rendesen.Most áprilisban meg sem jött.És az a baj, hogy szerdán megyek 3 napos osztálykirándulásra, és félek, hogy meg fog jönni.
2011. máj. 14. 09:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és legutóbb márciusban 28.-án jött meg.
2011. máj. 14. 09:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Erősebb hüvelyi folyás, hasfájdogálás, hasszurkálás, akár erősebb görcsök is. Van akinél láz, hőemelkedés, barnás trutyi a bugyin/betéten és 1-2 napra rá megjön.
2011. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Általában ezt érzi az ember.. Legalábbis egy idő után:)

Gyengeség, érzékenység, hasi fájdalmak..

Mindenképp vigyél magaddal betétet/tampont, amit használsz, annyit, hogy ha esetleg az első nap jönne meg, akkor kitartson végig és görcsoldót is tegyél el, mert sosem tudni, hogy mikor fáj.. Én is mindig bekészültem az ilyen helyzetekre:D

2011. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mellfeszülés - érzékenység,

enyhe hasi görcs,

illetve én a kerítést is meg tudnám enni, ha kajából lenne, olyan étvágyam van előtte kb. egy héttel..


lehet még: ami pl nekem, nagyon, látványosan zsírosodik a hajam, bőröm.

2011. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Enni előtte én is nagyon sokat szoktam enni.De most meg alig eszek valamit.

2011. máj. 14. 11:21
 6/7 anonim ***** válasza:

hát, mivel még "kezdő" vagy, nem is biztos, hogy minden mensinél előjönnek a figyelmeztető jelek.

Minden esetre vigyél magaddal annyi betétet, hogy 3 napra elég legyen, ha megjönne...mindig akkor jön meg, mikor a legkevésbé szeretné az ember...

2011. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, kezdő vagy még ebben. Nekem 5 éve van meg, de még most is ér néha meglepetés e téren:D Egyszer úgy fáj, hogy már szinte sírok, máskor alig fáj, van, hogy hamarabb jön meg.. Szóval készülj fel minden téren.
2011. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!